Jak zjistit, odkud vedou zpětné odkazy na můj web?

Dnes mám pro vás jeden tip, jak si můžete zjistit, z jakých webových stránek vedou odkazy na váš web. Pomůže vám s tím nástroj http://www.openlinkprofiler.org/. Na to, že je k dispozici ZDARMA nabízí dost podrobnou analýzu zpětných odkazů. Kromě toho, že vám vypíše počet zpětných odkazů,  můžete vidět i přesnou adresu, kde je odkaz umístěn.

Toto je zkouška, jestli funguje sdílení obsahu.

Lýdie Pehalová

Ve volném času kreslím. Pak mě baví HTML, CSS a WordPress. Nerada usínám na vavřínech, proto se snažím rozvíjet dál na nových technologiích určených pro web.

  • Mini seriál: Struktura WordPress šablony

    Často se mě ptáte: „Kam mám vložit HTML kód od Adsense? Píše mi to, že to mám vložit za <head>, ale kam?“ Když pracujete se šablonou, nebo píšete vlastní, potřebujete vědět, kam zkopírovat nejrůznější HTML kódy, stylopisy a javascripty, anebo kde si můžete upravit výpis příspěvků, atp. Jaké soubory a složky najdeme v šabloně?

  • Jak vypsat příspěvky ve WordPress?

    Ve WordPress můžeme zobrazit příspěvky hned několika různými způsoby. S pomocí standardního loopu, dále pak s query_posts(), get_posts() a WP_Query(). V dnešním příspěvku se seznámíme se základy WP Query, a představíme si základní atributy funkce. Atributy WP Query Celý kód je přitom docela jednoduchý. Máme tu proměnnou s polem, v němž si zadáváme jednotlivé parametry funkce. <?php $my_custom_query = […]

  • Jak vypsat seznam kategorií ve WooCommerce?

    Do souboru content.php, eventuelně content-page.php, content-single.php  a podobně, podle toho, kde chcete výpis kategorií zobrazovat, vložíme následující kus kódu: <?php // DEFINE VARIABLES $wcatTerms = get_terms('product_cat', array('hide_empty' => 0, 'orderby' => 'ASC',  'parent' =>0)); //, 'exclude' => '17,77' foreach($wcatTerms as $wcatTerm) : $wthumbnail_id = get_woocommerce_term_meta( $wcatTerm->term_id, 'thumbnail_id', true ); $wimage = wp_get_attachment_url( $wthumbnail_id ); ?> <!– […]

Napište mi Váš názor na článek...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *